Od jesieni 2020 QUANTUMLIVE rozpoczyna proces modernizacji i re-brandingu. Nasza organizacja oferować będzie od tej pory szereg nowatorskich rozwiązań, produktów oraz usług pod nazwą:

Aby świadczyć usługi na najwyższym poziomie, nieustannie się rozwijamy, dlatego też poddaliśmy modernizacji nasz wizerunek i naszą stronę WWW możesz nas znaleźć pod adresem:

 

www.quantuminstytut.pl

 

 

Zobacz co dla Ciebie przygotowaliśmy!

 

Miarą naszego sukcesu jest zadowolenie klientów i zaufanie, jakim nas obdarzają, Pod adresem www.quantuminstytut.pl znajdziecie teraz naszą nową stronę firmową. Odświeżyliśmy całą szatę graficzną, dokładając wszelkich starań, aby każdy użytkownik szybko i wygodnie znalazł to, czego szuka.

 

W największym stopniu zależało nam, aby nasi klienci mogli do nas dotrzeć bez najmniejszego problemu. Postawiliśmy na nową formułę oraz nowe podejście do rzeczywistości. Rozumiemy że razem możemy więcej dlatego zaczynamy myśleć o Nas jak o najbliższej rodzinie.

 

Nasz specjalista zawsze oddzwoni jeśli potrzebujesz naszej pomocy, wyjaśnień lub kiedy po prostu chcesz porozmawiać. Aby udzielić niezbędnych informacji opracowaliśmy nowe protokoły i mechanizmy także dla naszej załogi, po to by kompetentnie i rzeczowo realizować potrzeby naszych klientów.

 

 

Pragniemy także informować Was na bieżąco o rozwoju Rodziny Quantum oraz o nowościach w naszej ofercie dlatego zaangażowaliśmy się w Social Media po to by docierać do Was z naszą ofertą bez zbędnej zwłoki.

 

Nasze decyzje służą wyłącznie poprawie relacji oraz stanowią milowy krok w ekspansji naszej firmy, naszej rodziny i rozpowszechnianiu wiedzy na temat zalet magnetoterapii.

 

 

 

QUANTUM ©2020   |   ul. Leśna 24a, 64-320 Niepruszewo, Polska   |   kontakt@quantumlive.pl